یک دوره دکتری تکمیل شده فقط نتیجه انجام یک تحقیق و پایان نامه نیست. انجام این دو کار بزرگ مستم این است که شما قبل از هر چیز باید زمینه یا زمینه های خود را بدانید. و آشنایی با رشته خود به این معنی است که شما در همان ابتدای مراحل دکتری باید بفهمید که چگونه آن را توسعه داده ، چهره های کلیدی آن ، مباحث و متون آن و همچنین آنچه که از افراد شاغل در آن انتظار می رود را پیدا کنید. شما همچنین باید حاشیه میدان و محل کار جدید را بدانید. شما همچنین امیدوارید که درک این منطقه را پیدا کنید که باید به کجا بروید.

و برای انجام کارهای فکری مورد نیاز در زمینه خود ، باید بدانید که چگونه جستجو کنید . كتابخانه هاي دانشگاهي بطور معمول جلساتي درباره نحوه انجام جستجوي ادبيات ارائه مي دهند. بعضی اوقات ، این جلسات شامل انواع جستجوهایی است که اکنون دانشگاهیان بطور معمول انجام می دهند - و بعضی اوقات این کار را نمی کنند.

من به این همه فکر کرده ام ، زیرا من دوباره در حال کار با ادبیات بودم. من با برخی از همکارانم یادداشت ها را در مورد چگونگی شروع تحقیق در زمینه جدید و آنچه در مورد افراد تازه شروع به کار توصیه می کنند مقایسه کردم.

6292448083_ea935f5015_bدر اینجا چند مورد از استراتژی های اصلی جستجوی آنها وجود دارد.

کسی را در دانشگاه خود پیدا کنید که این رشته را بشناسد و از آنها بخواهید سه چیز کلیدی را که باید بخوانید. سپس می توانید نویسندگان آنها ، ژورنال هایی را که در آن منتشر می شوند و لیست های مرجع آنها را دنبال کنید - در خارج از این نقطه شروع کار به تعداد بیشتری از افراد و مقالات کار کنید.

کسی را در دانشگاه خود پیدا کنید که این رشته را بشناسد و نام دانشمندان اصلی این رشته را بخواهد. همانطور که با (1) این منجر به کتابها و مقالات ، مجلات و مباحثه می شود. همچنین می توانید بررسی کنید که آیا این افراد پیشنهادی به نشریات دسترسی آزاد در آکادمی خود یا صفحات تحقیقاتی خود دسترسی دارند؟ همچنین می توانید بیشترین استناد را در مورد نقل قول های googlescholar (و رتبه بندی شاخص h آنها ، یک اندازه گیری طاقت فرسا) مشاهده کنید.

محققان دکترا می توانند انتظار داشته باشند که سرپرستان آنها (1) و (2) به آنها کمک کنند.  كتابداران تخصصي موضوع مي توانند شما را به سمت مجلات و كتاب هاي كليدي نشان دهند. شما همچنین می توانید مطالب مربوط به مقالات کنفرانس را جمع آوری کنید ، و اگر در یک کنفرانس زود هنگام شرکت کنید و با افراد با نفوذ در زمینه خود آشنا شوید ، بسیار مفید است. یک رویکرد اضافی و اغلب بسیار مفید این است که از رسانه های اجتماعی بخواهید پیشنهاداتی راجع به چه کسی یا چه چیزی بخوانند.

یک کتابچه راهنمای بین المللی ، متن مقدماتی ، وضعیت تفسیر زمینه یا مقدمه ای برای آدمک ها پیدا کنید. به دنبال مشاغل اصلی ، استدلال ها و متن باشید و سپس به جستجوی آثار اصلی بروید. گاهی اوقات ویکی پدیا می تواند بسیار مفید باشد ، اما نوشته ها از نظر رویکرد و کیفیت کاملاً متغیر هستند.

Use key word searches on google scholar. Yes, I know some people are sniffy about google scholar but lots of us use it and some of us aren’t afraid to say so in public. Google scholar is a helpful resource because it not only provides links to papers and books, but also the papers and books that cite the paper you’ve landed on. The trouble is that googlescholar also produces a lot of stuff that isn’t relevant. You do need to pick only those few – yes few – that seem immediately most relevant, the ones that jump out and say me, me, me. Ordinary old google searches often produce a list of two or three ‘most read’ texts and these can be a helpful lead too. But be aware that different key words produce different sets of papers – so it is worth trying more than one key word search in order to get the most obvious list. Googlebooks searches and even searches of major online publishers can be helpful too – the online book publishers often list by ‘most popular’, and the books at the top of these lists can provide you with starting points.

62924589_4869386a52_bبه سایت یک ناشر مهم ژورنال بروید و بدنبال بدیهی ترین مجله ای باشید که به زمینه شما می پردازد ، یا از جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید. از صفحات ژورنال برای دیدن مقالات "بیشتر استناد شده" و "بیشترین خواندن" استفاده کنید - این لیستها درباره مرکزی بودن موضوع / نویسنده / مقاله در زمینه می گوید. بررسی کنید که آیا ناشر در زمینه مورد نظر خود "مسائل مجازی" دارد یا خیر. و مانند گذشته کلمات کلیدی را انجام دهید - دوباره "بیشترین خواندن" و "بیشترین استناد" را بررسی کنید.

می بینید که یک سلسله مراتب در لیست من وجود دارد - با پیدا کردن افرادی که می شناسند  - شروع می شود و سپس تنها بر روی استراتژی هایی حرکت می کنید که از قدرت الگوریتم ها برای تولید لیستی که می توانید انتخاب کنید استفاده می شود .

با این حال ، وقتی به لیست های من (4) و (5) در لیست من رسیدید ، می توانید چیزهای بیشتری را از آنچه در واقع مرتبط است تولید کنید. بنابراین باید بسیار  تبعیض آمیز باشید. شما باید روی باریک کردن لیست های بزرگ تمرکز کنید - به همین دلیل است که به دنبال چیزهایی هستید که به آنها استناد زیادی می شود ، و انتخاب تنها چند مورد از واضح ترین متون به عنوان بخش اصلی منجر به این زمینه می تواند بهترین استراتژی اولیه باشد.

این یک کار خوب است که لیست های اولیه متون احتمالی خود را به سرپرست خود ببرید. بپرسید که آیا مواردی که شما در آن قرار گرفته اید مهمتر از سایرین است ، و چرا؟ پس از آن شما نه تنها راهنمایی روشنی در مورد آنچه می خواهید بخوانید و به چه ترتیبی کسب خواهید کرد ، بلکه بحث دیگری درباره این زمینه خواهید کرد. اگرچه لازم نیست نسخه ناظر خود را به عنوان واقعیت در نظر بگیرید ، همیشه شنیدن روش هایی که دانشمندان باتجربه تر توضیح می دهند در مورد این زمینه و توپوگرافی آن مفید است. چنین بحث هایی همچنین به شما کمک می کند تا دیدگاهی را که سرپرست شما درمورد بحث و بررسی شما در نظر خواهد گرفت ، درک کنید.

با آشنایی با رشته خود ، جستجوی شما پیچیده تر و متفاوت تر خواهد شد. شما می توانید خیلی بهتر کار کنید که کدام فرآیندها مفید و کدام یک مفید نیستند. شما مجموعه ای از استراتژی ها را برای شما ایجاد می کنید .

و شما هرگز انجام جستجوها را متوقف نمی کنید. جستجو یک عمل آکادمیک مهم است. این که پس از دکتری خود را به دانشگاه برسانید یا از آن خارج شوید ، آشنایی با اصلی ترین و مفیدترین مقالات و کتاب ها در یک زمینه یک گام اساسی در هر کار دانشگاهی است.

بهترین سایت کتابخوانی ، ,زمینه ,یک ,  ,کار ,مورد ,می توانید ,کنید که ,است که ,در زمینه ,در موردمنبع

مشکل دیگر تحقیق شبکه های اجتماعی است

نوشتن فصل های پایان نامه؟ مراقب نوشتن "blocky" باشید

شروع phd - جستجو در زمینه

انجام کار میدانی؟ حکایات را نادیده نگیرید

دوره نوشتن - مقدمه

دوره نوشتن: مقدمات

می توانید خواندن بیش از حد انجام دهید؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

نقاش ساختمان اللهم صل علی محمد و آل محمد فروش انواع گاو صندوق دیجیتالی گیگ دی ال طراحی گرافیک رضاگراف آپشن خودرو | استریو آرام الان بخر تحویل بگیر بهترین درمان برای بیماریهای نشیمنگاه Timothymm zuhause گوشت ناب ، با ما بهترین باشید.